Riadiaca jednotka NMS2001-I
Stručný popis:
Typ detektora:Lineárny tepelný detektor s pevnou teplotou alarmu
Prevádzkové napätie:DC24V
Povolený rozsah napätia:DC 20V – DC 28V
Pohotovostný prúd≤60mA
Prúd alarmu≤80mA
Reset alarmu:Resetovanie odpojenia
Indikácia stavu:
1. Stabilné napájanie: zelený indikátor bliká (frekvencia približne 1 Hz)
2. Normálna prevádzka: Zelený indikátor svieti nepretržite.
3. Požiarny alarm s pevnou teplotou: Červený indikátor svieti nepretržite
4. Porucha: Žltý indikátor svieti nepretržite
Prevádzkové prostredie:
1. Teplota: –10 °C – +50 °C
2. Relatívna vlhkosť ≤ 95 %, bez kondenzácie
3. Trieda ochrany vonkajšieho plášťa: IP66
Detaily produktu
NMS2001-I dokáže neustále a nepretržite monitorovať požiarny alarm, prerušený obvod a skrat v detekovanej oblasti a všetky údaje zobrazuje na svetelnom indikátore. NMS2001-I sa po vypnutí a zapnutí resetuje vďaka funkcii uzamknutia požiarneho alarmu. Funkcia poruchového alarmu sa teda po odstránení poruchy automaticky resetuje. NMS2001-I je napájaný jednosmerným prúdom 24 V, preto venujte pozornosť napájaciemu výkonu a napájaciemu káblu.